Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Produktové portfólio spoločnosti INTELI.SK, s.r.o. zahŕňa aj profesionálnu prípravu textov – copywriting. Samozrejmosťou je štylistická a gramatická správnosť, unikátnosť, zaujímavosť, inovatívnosť, presvedčivosť, dôveryhodnosť, pozitívny duch, pútavosť a to všetko na princípe AIDA:

  • upútať pozornosť čitateľa (Attention),
  • vzbudiť jeho záujem o informácie a samotný produkt (Interest),
  • vytvoriť túžbu čitateľa vlastniť produkt (Desire),
  • stimulovať zákazníka ku akcii – objednávke a kúpe produktu (Action).

Profesionálne texty spracované spoločnosťou INTELI.SK, s.r.o. zahŕňajú nielen komplexné informácie, ale sú napísané tak, že "prinútia" potenciálneho zákazníka, aby sa stal zákazníkom reálnym.

 

WEB copywriting

SEO copywriting

WEB copywriting 

Predajné texty na internetové stránky, popisy produktov pre elektronický obchod, príspevky na blog, a pod.

SEO copywriting

Optimalizácia textov na internetových stránkach zameraná na čo najlepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch (napr. Google) pri zadaní vybraných kľúčových slov.

Reklamné texty

Newsletter, obchodná korešpondencia, prezentácie, slogany

 Reklamné texty

Texty pre všetky typy propagačných materiálov, napr. letáky, plagáty, propagačné brožúry, bulletíny, televízne reklamy, a pod.

 Newsletter, obchodná korešpondencia, prezentácie, slogany

Jednoducho všetko čo dostane Vaše tovary a služby do povedomia verejnosti a tým Vám zabezpečí vyššiu predajnosť.

PR články

Copyediting

 PR články

Tlačové správy a komerčné články pre médiá, ktoré dostanú Vaše produkty a služby do povedomia širokej verejnosti, resp. ku konkrétnej cieľovej skupine, ktorá konkrétne médiá sleduje.

 Copyediting

Úprava už existujúcich textov pre zvýšenie ich atraktívnosti pre čitateľa.

Preklady

 

 Preklady Prostredníctvom našich partnerov zabezpečíme rôzne jazykové mutácie textov - v angličtine, nemčine, španielčine, príp. iných jazykoch, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.  

 

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok