Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Potrebujete zvýšiť návštevnosť Vašich webových stránok alebo elektronického obchodu? Optimalizácia stránok pre vyhľadávače (SEO) je riešením práve pre Vás! Naša spoločnosť INTELI.SK, s.r.o. Vám zabezpečí, že medzi všetkými stránkami na internete nájdu zákazníci práve tú Vašu! Ide o techniku úpravy webových stránok tak, aby boli pre zvolené kľúčové slová na prvých pozíciách vo vyhľadávačoch (napr. Google). Keďže podľa súčasných štatistík 98 % všetkých vyhľadávaní na Slovensku zabezpečuje vyhľadávač Google, naša optimalizácia je zameraná hlavne na pozície v tomto vyhľadávači.

Ako prebieha optimalizácia pre vyhľadávače

1. Konzultácia

2. Analýza

Konzultácia

Stretnutie so zákazníkom pre zistenie potrieb a cieľov optimalizácie. Konzultácia je dôležitá pre následný návrh zmien v rámci optimalizačného procesu.

Analýza

Analýza možností optimalizácie stránky, vypracovanie cenovej ponuky na základe predošlej konzultácie. Vypracovaný dokument je konfrontovaný so zákazníkom pre doriešenie detailov.

3. Realizácia

4. Úpravy

Realizácia

Samotná optimalizácia - rôzne úpravy stránok a využitie rôznych optimalizačných techník pre dosiahnutie požadovanej pozície vo vyhľadávačoch.

Úpravy

Internet je zložitý systém, ktorý sa neustále mení. Preto je optimalizácia pre vyhľadávače dlhodobý proces zameraný na to, aby si Vaše stránky udržali v prehliadačoch náskok pred konkurenciou.

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok