Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Úspech na trhu je úzko spojený s komunikáciou. Práve vhodne zvolená komunikácia zabezpečuje upútanie pozornosti verejnosti a tým získanie potenciálnych zákazníkov. No len vďaka dobrej marketingovej stratégii a použitím tých správnych marketingových nástrojov je možné z potenciálneho zákazníka „urobiť“ reálneho a teda toho, ktorý si zakúpi Vaše produkty.

Práve vďaka skúsenostiam, ktoré sme za roky pôsobenia v internetovom priestore získali, rozhodli sme sa rozšíriť svoje služby aj o marketingové poradenstvo, ktoré zahŕňa:

  • vypracovanie marketingovej analýzy,
  • návrh marketingovej stratégie,
  • výber marketingových nástrojov,
  • aplikácia marketingovej stratégie,
  • spätná väzba a kontrola účinnosti marketingu.

Našou hlavnou výhodou je, že okrem návrhov na riešenie Vašej marketingovej komunikácie dokážeme všetky vyššie uvedené kroky vo Vašom podnikaní aj aplikovať. 

 

Web

Optimalizácia

Web 

Pomôžeme Vám preniknúť do internetového priestoru vytvorením originálnej internetovej stránky a to tak, aby Vaša webová stránka od nás bola obsahovo a graficky zaujímavá a atraktívna. Práve my vieme vytvoriť a optimalizovať Vašu internetovú stránku tak, aby si Vás potenciálny zákazník rýchlo a ľahko našiel.

Optimalizácia 

Tvorba internetových stránok založená na optimalizácii pre vyhľadávače (napr. Google) je jednou z našich služieb, ktorá Vám zabezpečí zviditeľniť sa a umožní byť o krok vpred pred konkurenciou. Vaša internetová stránka môže byť zároveň Vašou „nízkonákladovou predajňou“, pokiaľ jej súčasťou bude aj elektronický obchod práve od spoločnosti INTELI.SK, s.r.o. 

Copywriting

Grafický dizajn

 Copywriting

Stačí jedno stretnutie a všetko na mieru práve pre Vás sa stane realitou! Nami profesionálne pripravené texty (copywriting), prípadne prepracované Vami dodané texty (copyediting), budú východiskom pre všetky marketingové nástroje, ktoré Vám v rámci navrhnutej marketingovej stratégie odporučíme využiť.

 Grafický dizajn

Vzhľadom na rýchlosť, v ktorej sa pohybujeme stáva sa prioritou obraz. Aj preto naše služby zahŕňajú grafický dizajn, ktorý nasleduje aktuálne trendy a je jedným z najdôležitejších komponentov úspešného marketingu. Logá, letáky, plagáty, bulletíny, bilboardy, obaly produktov, reklamné brožúry a predmety, internetové stránky a bannery, či tlačové správy pre médiá, to je len zlomok z toho, čo vieme pre Vás zabezpečiť. Všetko robíme s cieľom naplniť Vaše želania a sny o úspešnom podnikaní a uspokojiť potreby a túžby Vašich zákazníkov.

 

 

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok