Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Každá firma potrebuje podporu pre svoje riadenie. Či ide o adresár klientov, automatizovanú správu fakturácie a platieb, podporu pre zamestnancov alebo niečo iné, moderným riešením je práve intranetový systém, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, z ktoréhokoľvek miesta s pripojením na internet.

 

Hlavné výhody webových aplikácií

Dostupnosť 24/7

Flexibilita

Dostupnosť 24/7

Všetky dáta a funkcie systému sú pre Vás dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, z ktoréhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Flexibilita

Naše systémy obsahujú širokú sadu funkcií, ktoré sú vhodné pre väčšinu firiem. V prípade potreby je možné prispôsobenie funkcií systému "na mieru", podľa potrieb zákazníka.

Mobilita

Bezpečnosť

Mobilita

Váš informačný systém je dostupný aj z mobilných zariadní, tabletov a smarthphonov. Mobilita sa dnes stáva nevyhnutnou súčasťou moderného systému pre správu firmy.

Bezpečnosť

Prístup k vašim dátam je zabezpečený a kontrolovaný. Nepovolané osoby sa k Vašim dátam nedostanú a Vy sami budete schopní určiť aké dáta uvidia Vaši zamestnanci pomocou systému používateľských rolí.

 

 

InteliWeb Manager

InteliWeb Manager

Na základe Vašich požiadaviek navrhneme a vytvoríme informačný systém podľa Vašcih potrieb na platforme InteliManager2 alebo inej.

Systémy sú umiestnené na zabezpečených internetových serveroch a preto sú dotupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni z ktoréhokoľvek miesta s prístupom na internet. To zaručuje vysokú flexibilitu a využiteľnosť našich systémov pre Váš biznis, nech sa nachádzate kdekoľvek.

 cena podľa cenovej ponuky


Riešenie InteliWeb Manager zahŕňa:

Správa zákazníkov

Správa užívateľov

Správa zákazníkov

Všetky informácie o Vašich zákazníkoch budete mať vždy prehľadne k dispozícii.

Správa užívateľov

Prehľadná a jednoduchá správa používateľov a ich rolí v systéme umožňuje vysokú flexibilitu a zároveň bezpečnosť celého systému.

Fakturácia

Platby

Fakturácia

Podpora pre vytváranie predfaktúr a fakturáciu. Fakturovať je možné manuálne ale aj automatizovane na základe systému predvolieb a nastavení.

Platby

Automatizovaná a manuálna správa Vašich platieb v súčinnosti s bankovými systémami, ktorá spolupracuje s fakturačným systémom.

Reporting (vyhodnocovanie)

Pracovné úlohy

Reporting

Prehľadný reporting podľa požiadaviek zákazníka Vám pomôže udržať si prehľad vo firemných procesoch a financiách.

Pracovné úlohy

Správa pracovných úloh je s naším systémom hračkou.

E-mail

SMS

E-mail

Odosielanie personalizovaných e-mailov Vašim zákazníkom priamo z Vášho informačného systému.

SMS

Odosielanie personalizovaných SMS správ Vašim zákazníkom priamo z Vášho informačného systému (napr. informácie o novinkách, cenových zvýhodneniach, upomienky, a pod.).

 

Podmienky používania systému InteliManager2 a obchodné podmienky

 

 

 

 

InteliWeb Elearning

InteliWeb Elearning

Elearningové riešenie, ktoré ponúkame našim zákazníkom je založené na profesionálnom výukovom a testovacom systéme, ktorý je používaný aj veľkými slovenskými a svetovými univerzitami. Výukový systém umožňuje kompletnú správu študentov a kurzov, rozdelenie študentov do skupín a prideľovanie skupín učiteľom. Samozrejmosťou sú bohaté možnosti testovania od otvorených odpovedí, cez výber možností až po testovanie formou obrázkov a interaktívnych prvkov.

cena podľa cenovej ponuky


Riešenie InteliWeb Elearning zahŕňa:

Správa študentov

Prístup pre učiteľov

Správa študentov

Jednoduchá a prehľadná správa študentov a ich hodnotení s možnosťou zaraďovať ich do tried a skupín. Ku kurzom je možné ľahko prideľovať jednotlivých študentov alebo aj celé skupiny.

Prístup pre učiteľov

Učiteľský prístup je plne nastaviteľný a je možné zvoliť, čo všetko môže učiteľ nastaviť a vidieť. Učiteľov je tiež možné prideľovať na kurzy prípadne pre zvolené triedy v rámci kurzov.

Kurzy

Testovanie

Kurzy

Podpora pre rôzne druhy kurzov a kvízov - týždenný formát kurzov, jednorázové kurzy a kvízy, kurzy vo forme diskusného fóra a mnoho iného.

Testovanie

Systém ponúka veľkú variabilitu možností testovania. Testy je možné vytvárať z otázok s otvorenými odpoveďami, dopĺňaním slov, výberom možností, výberom obrázkov a interaktívnych úloh. Systém známkovania ponúka široké možnosti nastavení a spätnej väzby.

Reporting (vyhodnocovanie)

Prispôsobiteľnosť

Reporting

Prehľadný reporting kurzov a jednotlivých študentov ponúkajúci ceľkové prehľady a možnosti detailného zobrazenia jednotlivých štatistík a študentov.

Prispôsobiteľnosť

Systém je prispôsobiteľný z hľadiska dizajnu a funčnosti. V prípade záujmu upravíme alebo vytvoríme dizajn systému na mieru podľa Vašich požiadaviek a pridáme funkcionalitu, ktorú budete potrebovať. Samozrejmosťou je kompatibilita s mobilnými zariadeniami.

 

 

 

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok