Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Žijeme rýchlo, vnímame rýchlo! Čo povie viac a rýchlejšie ako obraz? Čo predá rýchlejšie a ľahšie ako trendový obal? Čo upúta na prvý pohľad? Odpoveď znie: vizuál!

Preto pre Vašu firmu a produkty ponúkame komplexné riešenie grafického dizajnu. Grafika a dizajn úzko súvisia s marketingom, sú jeho neoddeliteľnou súčasťou, preto Vám ponúkame aj naše marketingové poradenstvo. Pomôže Vám nielen identifikovať najvhodnejšie spôsoby marketingovej komunikácie, ale aj vybrať efektívne nástroje a médiá pre získanie čo najväčšieho podielu na trhu.

 

Firemný branding

Obalový dizajn

 Firemný branding

Návrh loga, vizitky, hlavičkového papiera, faktúry, cenovej ponuky, výročných správ a vzhšadu ďalšiích interných dokumenty a ďalších firemných materiálov.

 Obalový dizajn

Návrh obalu produktu, etikety, jedálnych a nápojových lístkov a podobne.

Návrh reklamných materiálov

Dizajn manuál

 Návrh reklamných materiálov

Perá, kalendáre, polepy automobilov, potlač textílií, billboardy, inzeráty, pozvánky, letáky, plagáty, bulletíny, reklamné brožúry, časopisy, katalógy, a pod.

 Dizajnmanuál

Súhrn pravidiel vizuálnej prezentácie a vizuálnej komunikácie, ktoré sa prejavujú tak vo vnútri spoločnosti, ako aj navonok.

Webdizajn

 

 Webdizajn

Nnávrh internetovej stránky, redizajn webovej stránky (úprava existujúcej internetovej stránky), internetové bannery.

 

 

 

 

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok