Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Každá spoločnosť dnes vo väčšej či menšej miere využíva informačné a komunikačné siete a technológie. Práve z tohto dôvodu sme to nášho portfólia služieb zaradili aj správu systémov a konzultačné služby.

Naše skúsenosti a spolupráca so spolahlivými odborníkmi a partnermi v oblasti serverov a sietí Vám zaručí rýchle vyriešenie Vašich problémov so sieťami, správou serverov, či zálohovaním.

 

Správa serverov

Správa sietí

Správa serverov

Inštalácia a správa serverov s OS Linux alebo Windows - služby, aplikácie, bezpečnosť.

Správa sietí

Návrh a správa pevných a bezdrôtových sietí. V spolupráci s našimi partnermi vieme zabezpečiť kompletnú realizáciu a dodávku sieťových riešení.

Zálohovanie a zdielanie

Konzultačné služby

Zálohovanie

Služby zálohovania serverov, počítačov, notebookov a mobliných zariadení - Vaše dáta budú v bezpečí aj v prípade straty alebo zničenia zariadenia.

Konzulačné služby

Konzultačné služby v oblasti informačných technológií, sietí, serverov, hardvéru a softvéru.

Správa internetových stránok

Služby technologickej podpory

Služby správy webových stránok - aktualizácie obsahu, dizajnu a technológického štandardu.   Služby technologickej podpory orientované na zvýšenie konkurencieschopnosti Vášho podnikania.

 

Cenník

Cenník služieb INTELI.SK,s.ro. - pre rok 2019

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok