Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Pre nastavenie domény použijeme ako príklad doménu intax.sk a schránku Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pre Vašu doménu použite v nastaveniach Vaše doménové meno a vybraný e-mailový účet.

Pridanie Vášho e-mailového účtu

1. Prihláste sa do Vášho GMailového účtu.

2. Prejdite do sekcie Nastavenia

01

3. V sekcii Nastavenia prejdite do záložky Účty a import a kliknite na odkaz Pridať vlastný e-mailový účet POP3.

02

4. Do políčka E-mailová adresa zadajte Vašu e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo Ďalší krok.

03

5. Do políčka Používateľské meno zadajte Vašu e-mailovú adresu. Do políčka Heslo zadajte Vaše heslo. Do políčka Server POP zadaje pop3.vasadomena.sk (napríklad pop3.intax.sk) a vyberte port 110. Následne kliknite na tlačidlo Pridať účet.

04

6. Váš e-amilový účet bol pridaný. Vyberte možnosť Áno, chcem posielať e-maily ako "Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript." a kliknite na tlačidlo Ďalší krok.

05

 7. V nasledujúcom okne Pridať ďalšiu vlastnú e-mailovú adresu zvolte meno pre odosielateľa a odškrtnite políčko Použiť ako alias. Potom kliknite na tlačidlo Ďalší krok.

06

8. Nastavte parametre pre odosielanie pošty:

  • SMTP server: smtp.intax.sk (intax nahradte Vašou doménou), port 465,
  • Používateľské meno: Vaša e-mailová adresa, napríklad Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Heslo: zvolené heslo k e-mailovému účtu,
  • zaškrtnite políčko Zabezpečené pripojenie použitím protokolu SSL,
  • kliknite na tlačidlo Pridať účet.

07

9. Bude Vám zobrazené okno pre overenie, že ste vlastníkom e-mailovej schránky.

08

10. Vráťte sa do okna s Vašou e-mailovou schránkou do priečinka Doručená pošta. Kliknite na tlačidlo pre rýchle prijatie pošty z iných účtov a otvorte e-mail z predmetom Gmail - potvrdenie... Doručenie správy môže niekoľko minút trvať, preto ak e-mail hneď neprišiel, skúste to znova o pár minút.

09

11. Z prijatej správy si odpíšte Potvrdzovací kód.

10

12. Potvrdzovací kód zadajte do okna pre overenie vlastníctva e-mailovej schránky a kliknite na tlačidlo Verifikovať.

11

13. Váš e-mailový účet pre odosielanie pošty bol pridaný. Ak chcete, môžete si ho nastaviť ako predvolený účet pre odosielanie pošty. V tomto prípade pri písaní nových správ bude automaticky ako odosielateľ zvolený tento účet. Pri odpovedená na prijaté správy GMail automaticky odpovedá pomocou účtu, odkiaľ bola správa prijatá.

12

14. Pri odosielaní správy môžete zvoliť odosielateľa po kliknutí na názov Vášho účtu.

13

15. Pošta z pripojených účtov je automatický kontrolovaná každých niekoľko minút. Ak chcete niekedy poštu skontrolovať rýchlejšie, kliknite na tlačidlo pre okamžitú kontrolu pošty.

14

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok