Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Vstup do menu

V prípade, že chcete upraviť položky v menu na Vašej stránke, je potrebné po prihlásení sa do systému vstúpiť do položky „Menu“, potom do položky „Správca menu“.
Menu sa člení na hlavné menu „Top menu“, ktoré sa zobrazuje v záhlaví stránky a na vedľajšie menu „Side menu“, ktoré sa zobrazuje na pravej alebo ľavej strane Vaše webovej stránky. Podľa potreby môžete hneď vybrať menu, ktoré plánujete editovať.

 Ak zvolíte položku „Správca menu“, vyberte typ menu, v ktorom chcete pracovať.

Po vybratí niektorého typu menu sa Vám zobrazí zoznam už existujúcich položiek menu. S týmito položkami môžete robiť nasledovné operácie:
- vyhľadať položku zadaním aspoň časti jej názvu
- premiestniť položku v menu a tým zmeniť jej poradie
- vymazať položku menu – označením položky a stlačením tlačidla „Vymazať“
- zmeniť viditeľnosť položky na stránke – kliknutím na položku status sa môže vybraná položka stať neviditeľnou a na stránke sa zobrazovať nebude
- editovať položku – kliknutím na názov položky.Vytvorenie novej položky v menu

Vyberte typ menu, s ktorým chcete pracovať a „Pridať novú položku do menu“.

Zadajte:
- „Názov menu“, ktorú chcete vytvoriť
- „Umiestnenie v menu“ – podľa toho, či vytváranú položku chcete umiestniť v hlavnom alebo vedľajšom menu
- v prípade, že vytváraná položka má byť podpoložkou existujúceho menu, vyberte „Nadradenú položku“, ktorá má byť v štruktúre menu nadradená (t.j. vo vyššej úrovni menu)
- vyberte „Typ položky menu“

Pri výbere položky zvoľte „Články“ , potom „Jeden článok“.

Vyberte konkrétny článok zo zoznamu, ktorý chcete do položky umiestniť.Na záver zvoľte „Uložiť“ alebo „Uložiť a zavrieť“.Editovanie položky menu

V zozname položiek menu vyberte položku menu, ktorú chcete editovať (upravovať) a to kliknutím na jej názov.Vo vybranej položke menu môžete meniť nasledovné:
- „Názov menu“
- „Umiestnenie v menu“ – ak chcete položku presunúť do iného typu menu
- vyberte „Nadradenú položku“ v prípade, že chcete položku umiestniť ako podpoložku existujúceho menu
- vyberte „Upraviť“ v položke „Vyberte článok“ ak chcete zmeniť článok, ktorý sa má v tejto položke menu zobraziť na webovej stránke.

Po vykonaní všetkých úprav zvoľte „Uložiť“ alebo „Uložiť a zavrieť“.

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok