Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Vytvorenie novej kategórie vo Fotogalérii

Prihláste sa do redakčného systému. Správu kategórií fotogalérie nájdete v menu Komponenty – JoomGallery – Správca kategórií. Zobrazí sa zoznam všetkých existujúcich kategórii.


 

Pre vytvorenie novej kategórie stlačte zelené tlačidlo "Nový".Zadajte názov kategórie a uložte. Nová kategória je vytvorená a po uložení a zatvorení sa nová kategória zobrazí v zozname kategórií.


 

Pridávanie obrázkov do Fotogalérie

Vstúpte do fotogalérie cez položku menu „Komponenty“ – „JoomGallery“ – „Nahrávanie obrázkov“


Vyberte súbory, ktoré chcete umiestniť do Fotogalérie, vyberte „Kategóriu“, zvoľte názov a stlačte modré tlačidlo „Nahrať“. Fotografie budú uložené do vybranej kategórie.Všetky nahrané obrázky nájdete v položke „Správca obrázkov“, v ktorom je umiestnený zoznam všetkých obrázkov. Tu môžete jednotlivé obrázky editovať:
- vymazať,
- premiestniť v zozname,
- zmeniť zverejnenosť obrázka – obrázok môže byť umiestnený vo Fotogalérii, ale nemusí vyť zverejnený (viditeľný na webovej stránke).V prípade, že chcete zmeniť kategóriu, v ktorej sa má obrázok nachádzať:
1. vyberte obrázok v zozname2. zmeňte kategóriu.


 

Hromadné pridávanie obrázkov do Fotogalérie

Ak nechcete nahrávať obrázky jednotlivo (hlavne v prípade, ak potrebujete nahrať viac obrázkov) je vhodné použiť „Hromadné nahrávanie“. Obrázky, ktoré chcete do Fotogalérie umiestniť, však najskôr musíme dať do formátu ZIP. Zipovaný súbor môže mať maximálnu veľkosť 20 MB!
V menu "Komponenty" vyberte "JoomGallery", potom "Hromadné nahrávanie".


 

Vyberte súbor vo formáte ZIP, ktorý chcete umiestniť do Fotogalérie. Potom vyberte kategóriu, do ktorej sa majú zipované obrázky nahrať, zadajte názov a stlačte modré tlačidlo „Nahrať“.

 

 

Umiestnenie fotogalérie na webovú stránku

V menu vyberte položku „Články“ – „Správca článkov“.Vyberte a otvorte konkrétny článok, do ktorého chcete Fotogalériu umiestniť.Kurzor myši umiestnite na miesto kde chcete fotogalériu vložiť a stlačte tlačidlo „JoomImage“.Vyberte „Vložiť kategóriu“.Urobte nasledovné:
1. „Number of thumbnails“ zvoľte 500
2. „Thumbnail columns“ zvoľte podľa počtu stĺpcov, v ktorých sa má Fotogaléria na stránke zobraziť
3. vyberte kategóriu obrázkov, ktorá sa má na stránke zobraziť.


 

Fotogaléria je na stránku umiestnená. Zvoľte „Uložiť“ alebo „Uložiť a zavrieť“.


Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok