Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

1. Do prehliadača zadajte adresu http://www.vasastranka.sk/administrator. Na zobrazenej stránke zadajte Vaše prihlasovacie údaje.

 

2. Po potvrdení formulára je zobrazená úvodná obrazovka administračného systému.

 

Redakčný systém Joomla 1.5 už v súčasnosti ďalej nie je podporovaný. Pre systém už nie su vydávané bezpečnostné aktualizácie. Zákazníkom používajúcim tento systém odporúčame ugprade na aktuálnu verziu Joomla 3.

Máte záujem o upgrade? Kontakute nás!

 

 

Naši klienti

SafirsMondi SCP RužomberokRKnetCafé EfektVEVA productOZ RosArtKrump&Krump, s.r.o.Tetrax

O nás

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti webového dizajnu a vývoja webových aplikácií. Nevenujeme sa len technickej stránke projektov, ale služby ako je optimalizácia pre vyhľadávače a marketingové poradenstvo nám pomáhajú vytvárať prodkty, ktoré su nielen vizuálne príťažlivé, ale našim klientom pomáhajú v ďaľšom rozvoji ich aktivít a podporujú ich rast.

Kde nás nájdete

Kontakty

Telefón: 0904 624 918

E-mail: info@inteli.sk

Web: www.inteli.sk

Poštová adresa:

Žilinská cesta 1641/13, Ružomberok

Kancelária:

Majere 4, 034 01 Ružomberok

Referencie

Súbory cookies nám umožňujú skvalitňovať naše služby poskytované prostredníctvom tohto webového sídla. Nastavenie Vášho prehliadača je v zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách považované za Váš súhlas s používaním cookies na našej stránke. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.
Ok